Üretim Tesisimiz

Üretim Tesisimiz İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 15.000m2 arazi üzerine kurulu 21.000m2 kapalı alanda oluklu mukavva ambalaj üretimini gerçekleştirmektedir.

Yıllık oluklu mukavva üretim kapasitemiz 72.000 ton kağıt /yıldır.

Tesisimiz ambalaj sektörünün son teknoloji tam otomatik makinaları ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Makina parkurumuzda oluklu mukavva makina hattı, ondule makina hattı, çok sayıda 4 renk -3 renk- 2 renk flekso baskı makina hatları, otomatik dişik, manuel dikiş, kulak yapıştırma , dip yapıştırma makina hatları, laminasyon-sıvama, düz kalıp kesim, dilimleme kesme ebat makina hatları ile geniş yelpaze de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz paletli ve streçli olarak müşterilerimize sevk edilmektedir.Bu sayede kutu ve kolilerin tozdan,hava kirliliğinden ve çeşitli bakterilerden korunması sağlanmaktadır.

Yine müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel ölçülerde kolileri terminli yada hazır stok ürün olarak bulundurabiliyoruz.

Lojistik olarak depoladığımız stokta tuttuğumuz ürünleri temiz hijyenik bir alanda uygun ortam sıcaklığında ve nem miktarında bulundurarak ürünlerimizin kalitelerinin bozulmasını engelleyerek uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

20 araçlık kamyon filomuz ile kolileriniz ve kutularınız vb. ürünleriniz zamanında teslim edilerek en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

© 2024 - Elif Ambalaj | Karton Kutu | Kağıt Ambalaj | Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM